Petr Pělucha Photography

Zpět

Foto studio Pělucha kontakt a základní informace

Foto studio Pělucha

nabídka fotografických služeb

portrétní business fotografie

rodinné fotografování ve studiu i v přírodě

svatební fotografie

Adresa:

Řepčická 974,

Kamenice – Všedobrovice,

251 68

parkovaní bez problemů, cesta z centra Prahy trvá cca 30min.

Rezervace a info: Petr: +420 604 932 816 , email: petr@pelucha.com

Několik slov o projektu Foto studiu Pělucha.

Foto studio Pělucha jsem otevřeli v roce 2018 jako třetí fotografický projekt. První a stále klíčový foto projekt Pelucha Photography jsem začal v roce 2010 a postavil jej na třech pilířích. První pilíř je vysoký nárok na kvalitu a nadčasovost svatebních fotografií. Druhým pilířem je podctivá služba pro klienty ať už v plném nasazení během fotografování, tak i v dodacích šasech, smlouvách atd. Třetím pilířem jsou produkty – tj obrazy, svatební alba atd. – ty jsou ve světové top kvalitě! Ruční zpracování všech zakázek je samozřejmostí.

Druhým foto projektem bylo velké Studio v Praze na Dejvickým nádraží (2014-2017). Tam jsem zažili krásná fotogravování, živá setkání i jsme tam slavili velké věci. Tento projekt byl ukončen změnou majitele nádraží, který měl jiný záměr s prostorem.

V roce 2018 jsme se přestěhovali z Prahy na pražský venkov do vesnice Všedobrovice (sjezd Velké Popovice). Se změnou prostředí se nám změnil i život. Ze skladu na zahradě jsme udělali profesionální, plně funkční foto studio a rozhodli jsme se, že ke svatební a byznys fotografii přidáme i nabídku fotografování pro rodiny.

Těším se na Vás.

Petr

Ještě více informaci je zde:).

—————————-

Spojte se snámi