Petr Pělucha Photography

Zpět

O nás & Kontakt

SVATEBNÍ A PORTRÉTNÍ FOTOGRAF PETR PĚLUCHA

Foto Studio Pělucha

Kamenice – Všedobrovice 974
E: petr@pelucha.com
T: +420 604 932 816

Aktuální nabídka fotografických služeb

Svatební fotografie: Od fotografování svatby ve dvou až po svatby se stovkami hostů. Můžeme udělat krásné svatební album přímo pro novomžele i pro jejich rodiče a hosty. Umíme poslat fotografie rychle online i doručit nádherně vytištěné a zarámované nejen svatební fotografie.

Díky bohatým zkušenostem umíme nejen fotografovat svatby, ale i poradit a pomoci, aby Váš svatební den byl opravdu krásný.

Portrétní fotografie:  Od byznys portrétů ve studiu a v kancelářích, přes rodinnou fotografii až třeba po stylizováné fotografování v exterieru.

Pro fotografy máme kurzy i workshopy.

Foto studio Pělucha

Rodinný fotografický projekt Petra a Ziny Pěluchových, který volně navazuje na značku Pelucha Photography. V současné době nabízí fotografické služby pro širokou veřejnost. Díky vlastnímu foto studiu nabízí rodinného fotografování ve studiu, ale i v přírodě. Krásné portréty vznikají také v ramci byznys fotografování, které můžé být u nás ve studiu nebo u vás v kanceláři, či na ulici.

Díky více než deseti letům praxe ve svatební fotografii, vám může Foto studio Pělucha nabídnout all inclusive fotografický servis s exclusivními svatebními albumi, a stejně tak umíme s radostí jednoduché a při tom kompletní svatební a eventové reportáže.

Značka PELUCHA PHOTOGRAPHY

V roce 2001 na podzim (kdy spadla Dvojčata) jsem odjel do Londýna ke Karen, kde jsem začal pracoval jako au-pair. Tehdy jsem vyfotografoval tuto fotografii kačen v St. James Park.

Karen, mi od té doby začala říkat, že mám talent. Já ji sice moc nevěřil, ale začal jsem se učit a více rozumět fotografii i lépe ovládat fotoaparát. V letech 2007- 2009 jsem působil jako „manažer kurzů“ v IDIFu, v této době největší fotorgafické škole v tuzemsku. Zde jsem se setkal skvělých lidí z řad fotografů. Ať už to byl fotograf Vít Mádr, Karel Pobříslo, Kamil Rodinger, Dan Vojtěch, Robert Vano a mnoho dalších. V roce 2010 jsem dokončil magisterská studia na UK jako učitel lělocviku (v rámci studia jsme měl autorskou výstavu v Tokiu a Bogotě).

V ten samý rok (2010), jsem si vyřídil živnost „fotograf“ a začal jsem se profesionálně věnovat svatební fotografii. Vytvořil jsem značku Pelucha Photography s cílem nabízet maximalní možný fotografický servis na svatbách se skvělými italskými albumi a řemeslně dobrými fotografiemi tak, jak jsem se to pruběžně učil od mých zahraničních kolegů  Sala Cincotty či Jasmine Star. Naučili jsme se fotografovat kdykoliv a kdekoliv a zkušenosti jsme sbíral na desítkách svateb v Česku i v zahraničí. Od Hong-Kongu přes Indii, Skotsku až na Miami. V Česku jsme se na přání klientů dostali snad na ta nejkrásnější svatební místa jako jsou Chateau Mcely, Chateau Ratměřice, Villa Richter, Augustin, Arie…a stále se na nová krásná místa odostávám i v každém novém roce.

V letech 2014-2016 jsem měli úžasné studio v Praze v Dejvicích, kde jsme začali fotografovat i portréty a především jsme tam prožili hodně velkých party.  V roce 2018 jsem se po 15 letech odstěhoval s rodinou z Prahy do osady Všedobrovice – Kamenice. A v roce 2019 jsem otevřeli nové Foto studio Pělucha.

O nás – PETR & ZINA

Petr Pělucha, fotograf 2019

S mou úžasnou manželkou Zii jsme se setkal poprvé v roce 2005 v autě našeho společného kamaráda. Zina tehdy pracovala jako letuška pro CSA, já byl student FTVS UK. Od toho okamžiku to trvalo dva roky než jsem při jednom deštivém dni v New Yorku poklekl a požádal Zii o ruku. O rok později jsme měli civílní svatbu na Slovensku, odkud Zina pochází. V té době Zina začala pracovat v Dubai a první tři roky manželství jsem měli tzv. „distanční manželství.“ V květnu 2011 jsme měli druhou „dream“ svatbu v katedrále Sv. Petra v Ceretu, Francie.

Po návratu z Dubaje se Zii aktivně zapojila do Pelucha Photograhy a ze soukromého živnosti se tím rázem stal rodinný business projekt. V roce 2016 se nám narodil první syn Theodor pio a v roce 2018 jsme přivítali našeho druhého syna Timoteje Augustína. Nyní prožívámé krásný život 30 minut z Vaclávaku v malebné krajině Velkopopovicka.

wedding photographer pelucha and family

—————————-

Spojte se snámi

Využili byste rádi našich služeb? Napište nám, nebo nám zavolejte a my  si pro Vas najdeme čas.