Petr Pělucha Photography

Zpět

O nás & Kontakt

SVATEBNÍ A PORTRÉTNÍ FOTOGRAF PETR PĚLUCHA

Foto Studio Pělucha

Kamenice – Všedobrovice 974
E: petr@pelucha.com
T: +420 604 932 816

Aktuální nabídka fotografických služeb

Svatební fotografie: Od fotografování svatby ve dvou až po svatby se stovkami hostů. Mohu udělat krásné svatební album pro novomžele i pro jejich rodiče a hosty. Umím poslat fotografie rychle online i doručit nádherně vytištěné a zarámované a to nejen svatební fotografie.

Portrétní fotografie:  Od byznys portrétů u mně ve studiu či u vás v kanceláři, přes rodinnou fotografii až třeba po stylizováné extravagance.

Pro fotografy nabízím kurzy i workshopy.

Foto studio Pělucha

Foto studio Pělucha volně navazuje na projekt Pelucha Photography, ve kterém jsem se soustředil především na náročnou svatební klientelu ze zahraničí. Během více jak deseti let aktivního působení jsem vytografoval bohatě přes 300 svateb a získal několik mezinárodních ocenění za svatební fotografie (ISPW, WPJA..)  V současné době nabízím fotografické služby pro širokou veřejnost – od těhoteského a rodinného fotografování ve studiu a v zahradě přes idividuální byznys portréty nejen u nás ve foto studiu ale i na lokacích v ČR až po svatební fotografie defacto kdekoliv na Zemi.

Díky více než deseti letům praxe vám mohu v rámci Foto studio Pělucha nabídnout  kompletní fotografický servis i s exclusivními svatebními albumi, brilantním tiskem a osobním přístupem.

Jak to začalo… PELUCHA PHOTOGRAPHY

V roce 2001 na podzim (když spadla Dvojčata) jsem odjel do Londýna ke Karen, kde jsem začal pracoval jako au-pair. Tehdy jsem vyfotografoval tuto fotografii kačen v St. James Park.

Karen, mi od té doby začala říkat, že mám talent. Já ji sice moc nevěřil, ale začal jsem se učit a více rozumět fotografii i lépe ovládat fotoaparát. V letech 2007- 2009 jsem působil jako „manažer kurzů“ v IDIFu, v této době největší fotorgafické škole v tuzemsku. Zde jsem se setkal skvělých lidí z řad fotografů. Ať už to byl fotograf Vít Mádr, Karel Pobříslo, Kamil Rodinger, Dan Vojtěch, Robert Vano a mnoho dalších. V roce 2010 jsem dokončil magisterská studia na UK jako učitel lělocviku (v rámci studia jsme měl autorskou výstavu v Tokiu a Bogotě).

V ten samý rok (2010), jsem si vyřídil živnost „fotograf“ a začal jsem se profesionálně věnovat svatební fotografii. Vytvořil jsem značku Pelucha Photography s cílem nabízet maximalní možný fotografický servis na svatbách se skvělými italskými albumi a řemeslně dobrými fotografiemi tak, jak jsem se to pruběžně učil od mých zahraničních kolegů  Sala Cincotty či Jasmine Star. Naučili jsme se fotografovat kdykoliv a kdekoliv a zkušenosti jsme sbíral na desítkách svateb v Česku i v zahraničí. Od Hong-Kongu přes Indii, Skotsku až na Miami. V Česku jsme se na přání klientů dostali snad na ta nejkrásnější svatební místa jako jsou Chateau Mcely, Chateau Ratměřice, Villa Richter či hotel hotel Augustin.

V letech 2014-2016 jsem měli krasné foto studio v Praze v Dejvickém nádraží, kde jsme fotografovali i portréty a především jsme tam prožili spoustu velkých party.  V roce 2018 jsem se po 15 letech odstěhoval s rodinou z Prahy do osady Všedobrovice – Kamenice. A v roce 2019 jsem otevřeli nové Foto studio Pělucha, Všedobrovice 974.

 

—————————-

Spojte se snámi

Využili byste rádi našich služeb? Napište nám, nebo nám zavolejte a my  si pro Vas najdeme čas.