Petr Pělucha Photography

Zpět

Svatební fotografie

SVATEBNÍ FOTOGRAF PRAHA

„Hledáte svatebního fotografa pro svoji svatbu? Chcete, aby váš svatební den byl zachycen v plné kráse a se všemi detaily? Petr Pělucha je mezinárodně oceněný svatební fotograf a je jedním z nejlepších svatebních fotografů v Praze. Petr fotografoval svatbu i nám a s výsledkem fotografování i jeho celým servisem jsme maximálně spokojeni. Děkujem Petře!“ Novomanželé Petr a Gábina Kollmanovi.

————————————————-

Nabízíme osobní přístup, profesionální servis a využití špičkové techniky Canon a Profoto. Díky dlouholetým zkušenostem Vám vytváříme ty nejlepší svatební fotografie nejen z Prahy.

Svatební fotografie není jen o cvakání snímků. Jde o zachycení emocí, detailů a vyprávění celého příběhu vaší svatby. Naším cílem je, abyste byli spokojeni a my vám doručili svatební fotografie v krásných svatebních albumech, kterými se budete kochat po celé generace.

Tešíme se na vás

Petr & Zina

Inspirace ze skutečných svateb naleznete na blogu.

—————————-

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak to funguje?

kontaktujte nás
- napište nám
- zavolejte nám
- navštivte nás…

set up meeting
or skype call

vyberte
si vaši
službu

sejdeme se
na zásnumbím
focení

užijte si Váš
svatební den

připravíme
Vaše album
a tiskoviny

doručíme Vám
perfektní
fotografie

Spojte se snámi

Líbí se vám, co vidíte? Napište nám nebo zavolejte. Rádi se s vámi setkáme a můžete si vybrat, co se vám líbí z naši nabídky nejvíce. Investice do denního svatebního fotografování začína na 20t. Novomanželské krativní fotografování stojí od 10t. Napište nám, kdy a kde svou svatbu plánujte a my vám odpovíme s nabídkou datumů pro nejbližší schůzku. Setkat se můžeme i přes Skype.