Petr Pělucha Photography

Zpět

Svatební fotografie

SVATEBNÍ FOTOGRAF PRAHA

Petr Pělucha, mezinárodně oceněný svatební fotograf s několikaletou zkušeností fotografování českých a zahraničních svateb.

————————————————-

Svatební album

 

 

 

Svatební fotografie předáváme v krásném balení, aby jste se nemuseli za své svatební fotografie hanbit. Fotografie budou vyprávět celý příběh vaší svatby se všemi detaily, emocemi i jedinečností. Naším cílem je, abyste jste měli radost a svatbu jste plně prožili a užili si ji. Vše, co se týče fotografování, nechte na nás.

Tešíme se na vás

Petr & Zina

Inspirace ze skutečných svateb naleznete na blogu.

 

 

 

Svatba Simona a Vladimir

Milý Petře,

děkujeme za zaslaný návrh svatebního alba, který jsme si prohlédli a to několikrát a ?!?  Jsme naprosto nadšeni výsledkem…fotografie a celé zpracování je naprosto úchvatné…jste prostě kouzelník :). Již první náhledy nás oba opravdu uchvátili, ale vyčkávali jsme na vytoužené album. Nezklamal jste a s mým mužem jsme se jen utvrdili, že výběr Vás jako fotografa našeho svatebního dne byla skvělá volba. Rádi bychom Vám poděkovali za trpělivost, kterou jste s námi během focení měl, a přitom zachytil vše, co jsme si přáli zaznamenat…..DĚKUJEME moc 🙂

K zaslanému návrhu alba nemáme žádné připomínky/výhrady/změny a požádali bychom Vás o jeho vyhotovení.

S přáním krásného víkendu Vám a celé Vaší rodině.

Simona a Vladimír

Petr a Gabča během svatebního obřadu.

„Hledáte svatebního fotografa pro svoji svatbu? Chcete, aby váš svatební den byl zachycen v plné kráse a se všemi detaily? Petr Pělucha je mezinárodně oceněný svatební fotograf a je jedním z nejlepších svatebních fotografů v Praze. Petr fotografoval svatbu i nám a s výsledkem fotografování i jeho celým servisem jsme maximálně spokojeni. Děkujem Petře!“ Novomanželé Petr a Gábina Kollmanovi.

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak to funguje?

kontaktujte nás
- napište nám
- zavolejte nám
- navštivte nás…

vyberte
si vaši
službu

užijte si Váš
svatební den

připravíme
Vaše album
a fotografie

doručíme Vaše
svatební
fotografie

Spojte se snámi

Líbí se vám, co vidíte? Zavolejte nám, nebo nám napište kdy a kde plánujete svou svatbu. My vám obratem pošleme aktuální nabídku služeb a vy si můžete vybrat, co se vám líbi. Rádi se s vámi setkáme, ukážeme vám albumy i obrazy i vám připravíme balíček podle vašich potřeb. Investice do svatebního fotografování začína již na 7 000kč.