Petr Pělucha Photography

Zpět

Svatební fotografie

SVATEBNÍ FOTOGRAF PRAHA

„Hledáte fotografa pro svoji svatbu? Chcete, aby váš svatební den byl zachycen v plné kráse a se všemi detaily? Petr Pělucha je mezinárodně oceněný svatební fotograf a je jedním z nejlepších svatebních fotografů v Praze. Petr fotografoval svatbu i nám a s výsledkem fotografování i jeho celým servisem jsme maximálně spokojeni. Děkujem Petře!“ Petr a Gábina Kollmanovi.

————————————————-

Víme, jak je pro vás důležité, aby byly zachyceny všechny emoce. Když vás poprvé uvidí váš milovaný, když si řeknete své ano a bude tančit svůj první manželský tanec. Víme také, jak důležité je vyprávět celý příběh vašeho svatebního dne a zachytit nejen všechny detaily, které dělají vaši svatbu okouzlující, ale i veškeré štěstí a dění toho dne. Když chcete toto všechno, stačí udělat jednu věc. UŽÍT SI SVATBU a na nás nechat fotografování.

Ke každému okamžiku svatby přistupujeme s maximální pozorností a profesionalitou. A také mámé rádi osobní, lidský přístup.

Svatební fotografování není jen o cvakání snímků. Jedná se také o to, aby vaše svatební fotografování bylo i krásným zážitkem. Naším cílem je, abyste byli šťastní a abychom vám mohli doručili svatební fotografie v perfekním albu, které vypráví váš svatební příběh a můžete jej tak sdílet po celé generace.

Galerie fotografií ze spousty skutečných svateb najdete na blogu.

Ceny za naše svatební foto servis začíná již od 29 000 Kč.

—————————-

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak to funguje?

kontaktujte nás
- napište nám
- zavolejte nám
- navštivte nás…

set up meeting
or skype call

vyberte
si vaši
službu

sejdeme se
na zásnumbím
focení

užijte si Váš
svatební den

připravíme
Vaše album
a tiskoviny

doručíme Vám
perfektní
fotografie

Spojte se snámi

Líbí se vám, co vidíte? Ceny za svatební fotografování začínají již na 29 000 Kč. Jsme-li v možnostech vašeho svatebního rozpočtu, rádi se s vámi setkáme a můžete si vybrat, co se vám líbí z naši nabídky nejvíce. Napište nám, kdy a kde svou svatbu plánujte a my vám odepíšeme s nabídkou datumů pro nejbližší schůzku. Setkat se můžeme i přes Skype.