Petr Pělucha Photography

Zpět

Pro fotografy

NABÍDKA PRO FOTOGRAFY

Nabízím fotografické workshopy se svatebním i portrétním zaměřením. Pro fotografy jsem také k dispozici pro osobní konzultace.

Nevím, zda vám mohu se vším na sto procent pomoci, ale rád se s vámi podělím o to, co vím, co jsem se naučil. Začal jsem před několika lety ( 2001) od nuly jako samouk a nyní svou profesionální fotografickou prací dělám radost klientům z celého světa.

Pro fotografy defacto všech úrovní nabízíme svatební fotografické workshopy, osobní konzultace i portfolio review.

Na blogu v sekci pro fotografy najdete články o fotografickém vybavení, tipy pro fotografovaní nejen svateb a také zkušenosti s marketingem a fotografickým byznysem obecně.

Kurzy pro fotografy

Svatební workshop pro fotografy – Praktický fotografický workshop pro ty, kteří se chystají na fotografování svateb nejem svých kamarádů. Krásná nevěsta i ženích se na vás těší. Zjistěte si nejbližší datum.

Intenzivní kurz – Marketing a business fotografa na volné noze – Jak se prosadit mezi konkurencí, jak hledat zákazníka a kolik stojí váš čas a vaše práce? Chcete se fotografováním živit? Tak pojďme na to. Zjisti nejbližší datum.

Kurz práce s bleskem v exteriéru – jak použít blesk v exteriéru jako nástroj vaší kreativity i jako pomocníka v nesnázích. Aneb proč nevyužít moderní technologie a vyzkoušet si i něco nového. Zjisti nejbližší datum.

Konzultace jeden na jednoho – osobní schůzka – vaše dotazy a mé odpovědi. Téma je na Vás. Můžeme i přes skype. Cena 1500/h.

Spojte se snámi

Hledáte více informací? Chcete se přihlásit na workshop nebo soukromou konzultaci? Napište nám e-mail a nabídneme vám další postup.