Petr Pělucha Photography

Zpět

Pro fotografy

PRO FOTOGRAFY

Jste začínající fotograf a hledáte inspiraci? Potřebujete pomoc se svými začátky jako fotograf? Nebo vás zajímají fotoaparáty a fotografické vybavení či se chcete fotografováním živit?

Nevím, zda vám mohu se vším na sto procent pomoci, ale rád se s vámi podělím o to, co vím, co jsem se naučil. Začal jsem před několika lety od nuly jako samouk a nyní svou fotografickou prací rozdávám radost a živím celou svou rodinu.

Pro fotografy defacto všech úrovní nabízíme fotografické workshopy a jeden na jednoho konzultace a portfolio review.

V této části najdete jak články o fotografickém vybavení,  tak tipy jak fotografovat nejen svatby. Také se zde dělím o zkušenosti s marketingem a fotografickým byznysem obecně.

 

Kurzy pro fotografy

Bootcamp pro svatební fotografy – informacemi naplněný wokrshop pro ty, kteří se chtěji fotografií začít živit. Od marketing a byznys plánu až po praktické fotografování a spoustu dalšího. Pořádáme dvakrát ročně v Praze a na Slovesku. Nejbližší v Praze bude 8.a 9.12.2017

Kurz práce s bleskem v exteriéru – jak použít blesk v exteriéru jako nástroj vaší kreativity i jako pomocníka v nesnázích. Aneb proč nevyužít moderní technologie a vyzkoušet si i něco nového.

Konzultace jeden na jednoho – osobní schůzka – vaše dotazy a mé odpovědi. Téma je na Vás. Můžeme i přes skype. Cena 1500/h.

Spojte se snámi

Hledáte více informací? Chcete se přihlásit na workshop nebo soukromou konzultaci? Napište nám e-mail a nabídneme vám další postup.