Neobyčejná svatba v KroměřížiOne stunning wedding in Kromeriz

Svatba přímo v srdci Moravy, v krásné Kroměříži, byla potvrzením pouta lásky Katky a Isaaca. Je pro mě vždy radostí, když můžu fotografovat tak nádherný pár a zachytit to nejcennější, co k sobě cítí. Obřad se konal v zámecké Sala terrena – v obrovské místnosti, ve které i v ty nejteplejší dny je příjemný chládek. Během cesty do útulného hotelu Octárna, kde byla připravena svatební tabule, jsme stihli pořídit několik příjemných svatebních fotografií v Podzámecké zahradě a v přilehlých městských uličkách… Děkuji také za skvělou práci videografu: the moments

This was one amazing wedding in the heart of Moravia, in a beautiful town called Kromeriz. Katka and Isaac are amazing couple, among who is the bond of love so beautiful. For me it is always a pleasure when I can shoot such couple and capture the most precious time and their feelings.

Wedding ceremony took place directly in Kromeriz chateau in the section called sala terrena. It’s a huge room in which it is very pleasant shade even the hottest summer days:] Before we came to the banquet table at a local cozy hotel Octarna, we managed to capture some nice wedding photos in the Chateau Gardens and surrounding streets of the chateau.

Spojte se snámi