Předsvatební fotografování v PrazePre-wedding photoshoot in Prague

Letošní zima je hodně podobná te předošlé – jsme prozatím bez sněhu a s jarními teplotami. Ale v podstatě jsme rádi, protože při fotografování venku nemrzneme 🙂 A myslím si, že vděčni za počasí byli i naši klienti z Číny – Xiaomin a Daniel. V Praze trávili jen 2-3dny v rámci středoevropské návštěvy Berlín – Praha – Vídeň, a proto se rozhodli naplno využít svůj pobyt tady.
Spolu jsou již deset let, tak si udělali radost fotografiemi a následně romantickým obědem v restauraci s výhledem na Karlův most. Potkali jsme se v našem studiu, kde byla Xiaomin líčena skvělou Hankou Bľachovou, zatím co jsme s Danielem mluvili o živote, cestování, pražské dopravě 🙂 Xiaomin měla nádherné květinové šaty a červený kabátek, takže byla úžasným spestřením ulic plných šedo-černých outfitů..
Pražský hrad, Kampa, Karlův most – za relativně krátký čas jsme navštívili všechno, co je hezké mít na fotografiích z historické Prahy a věříme, že jsme sympatické Xiaomin a Danielovi spříjemnili dopoledne a díky fotografiím budou mít hezkou vzpomínku na jejich romantický výlet v Praze.

FOTO: PELUCHA PHOTOGRAPHY STUDIO
MAKE UP: Hana Bľachová
This year’s winter is more or less same as the last year’s one – so far snowless and with spring temperatures. Basically we are happy for it, because we don’t freeze during photo shoot 🙂 And I think even our clients from China – Xiaomin and Daniel were thankful for that. They spent just 3 days in Prague within their trip Berlin – Prague – Vienna, so they have decided to make most of their visit.

They have been together for 10 years already, so a pre-wedding photo session and a romantic lunch at a restaurant with the view over the Charles bridge were a nice gift for themselves. We met in our studio, were Xiaomin was prepared by skilled make up artist Hana Blachova. In the meantime I was talking with Daniel about traveling and Prague transportation 🙂 Xiaomin had a wonderful floral dress with a red coat, so she was a great variegation of black-grey outfits in the streets.

Prague castle, Kampa, Charles bridge – in relatively short time we have visited all the spots that romantic photographs from Prague should hold and we believe, we contributed to Xiaomin’s and Daniel’s pleasantly spent morning and thank to the photographs they will have nice memories of their stay in Prague.

PHOTO: PELUCHA PHOTOGRAPHY STUDIO
MAKE UP: Hana Bľachová

Spojte se snámi