Ohlednutí za svatebním workshopem v Popradě

Ohlednutí za svatebním workshopem v Popradě

O víkendu jsme uskutečnili ve spolupraci s Darian.sk dvoudenní svatební workshop se zaměřením jak na focení, tak především na marketingové možnosti každého z nás i to, jak třeba komunikovat s klienty a co vše je vlastně potřeba vědět pro full time svatebního fotografa.

Tentokrát jsme byli v „mezinárodní“ skupině úžasných lidí jak ze Slovenska tak i z Česka. Večer jsme si dali pivečko a burger v místní restauraci a celé dva dny se věnovali možnostem, jak se posunout dále a co vše je možné dělat. Věřím, že informace kolegům pomohou, aby se nebáli jít svou cestou a posouvali tak i nás ostatní kupředu.

Držím vám přátelé palce a budu se těšit na viděnou třeba na planovaném kafe ve studiu v nadcházejících týdnech.

Něco málo z backstage i ze samotného fotografování Věrky a Matůše, kterým tímto děkuji, že jste vydrželi to ukrutnou zimu:)

Také děkuji Adamovi za asistenci i backstage a Marianě za Make up a hlavně Marianovi z Darian.sk, že se o nás krásně staral a vše skvěle zajistil! Diky moc, bez Vás by to nešlo!!

Nový termín pro svatební workshop v Praze zde

Svatebni workshop 01 A když nepoužijeme možnosti techniky, ktera se hodí nejen v šedivých dnech, tak to dopadne takto..

Svatebni workshop 02

Svatebni workshop 05 A odtud jsme vychazeli..

Svatebni workshop 06workshop poprad workshop poprad backstageSvatebni workshop 03svatebni workshop poprad Nase svatba WEB 011
backstage worskhop

Spojte se snámi