Petr Pělucha Photography

Zpět

Marketing a business nejen pro svatební fotografy na volné noze – intenzivní kurz

ÚVODEM: Pokud neumíte fotografické řemeslo – alespoň v tom nejnutnějším základu – vytvořit expozičně a kompozičně spravnou fotografii, která bude adekvátně ostrá či bude mít dostatečně vypovídající hodnotu, tak tento kurz ješte není pro vás. Pokud fotografovat už umíte a chcete se fotografováním svateb či portrétů živit, tak jste správně. Tento intezivní kurz Marketing a business pro fotografy na volné noze je pro ty, jenž se chtějí stát takříkajíc profesionálem ve svatební či portrétní fotografii.

Z kurzu Markting a business pro fotografy na volné noze.

Marketing je do jisté míry nedílnou součástí jakéholiv podnikání v každé době. Ať už je to vkusná výloha vašeho studia ve městě nebo funkční webové stránky. Vždy to má jeden cíl – informovat zákazníka o tom, co děláme. Jak ale vystoupit ze zástupu “photography” přídomků za každým jménem na FB? Jak oslovit klienty svou prácí? Který zpusob je ten nejlepší? Jaký je ten osvedčený marketing pro svatebního fotografa na volné noze? Dotazů máte, předpokládám ješte více, tak nevahejte se přihlásit. Počet míst je omezen.

Business není sprosté slovo. Je to označení pro výdělečnou činnost. Jak ale dostat zaplaceno za svůj čas, když jsem na volné noze a nemám šéfa, který mi to řekne? Jakou hodnotu má práce, kterou dělam? Proč je dobré mít plán pro svůj fotografický business a na co si dát pozor, ať se nedostanu do konfliktu se zákonem? Je toho spousta, co můžeme dělat a je pár duležitých věcí, které bychom neměli určitě opomenout.

Příjďte na worskhop a inspirujte se. Načerpejte informace životem prověřených zkušeností a znalostí. I já jsem začínal jako hobbík s fotoaparátem a nápadem být úspěšným svatebním fotografem v Česku, který se svou prací uživí a může jet i dovolenou. Podařilo se. Cesta existuje a věřím, že i vy můžete být mnohem lepší než já! Pojďte to zkusit.

Na co při kurzu Marketing a business pro svatební a portrétní fotografy na volné noze nezapomeneme:

sociální media
marketingové kanály
reklama zadarmo i za milion
komunikace s klienty
právní aspekty práce fotografa na volné noze
nacenění práce fotografa i samotných fotografií

Cena: Nyní v nabídce 3500 (Běná cena 3 900kč)

Specialní balíček: Marketing a business & Svatební workshop pro fotografy – praktický : 5900czk

Datum:  sobota 7.8.2021

Místo Foto studio Pělucha, Všedobrovice 974, 251 68 Kamenice

Příhlašte se zde: petr@pelucha.com

Zajíma vás spíše fotografování na svatbě? – Svatební workshop pro fotografy – praktický

Nebo práce s bleský? – Workshop využití blesku v exteriéru – praktický

Drobné občerstvéní na kurzu zajištěno:)

Kurzy pro fotografy

Spojte se snámi