Ina & Alex, rodinná svatba přímo v PrazeIna & Alex, great family wedding right in the Prague center

Svatba Alex a Inu byla pro mne jedno velké překvapení. Novinkou pro mě osobně byla například svatební ceremonie v kostele sv. Cyrila a Metoděje. Skvělý zážitek – myslím, že nejen pro mě!

Alex a Inu jsou úžasným párem pocházející z Rumunska. Posledních několik let žijí v Česku, proto rozhodnutí, kde slavit svatbu, bylo celkem jednoduché. Po civilním obřadě na ambasádě jsme odjeli na svatební ceremonii ortodoxní církve. Bylo to zajímavé a já jsem rád, že jsem se mohl být I tohoto obřadu účasten.

Je vždy skvělé sledovat, jak si nevěsta s celou rodinou užívá slavnost od začátku do konce! I přes vysoké teploty vskutku letního počasí se tančilo hned od začátku svatby. Na tomto místě tedy patří velké díky skvělému DJ Davidu Marovi za výběr těch nejlepších “songů” pro tuto událost!

Také děkuji za spolupráci Magde a celému týmu Pragueweddings! Jste skvělý 🙂

Květinová výzdoba: La Florista

Místo svatby: Cerny orel

So this was a wedding with plenty of new elements even for me. One of the novelties for example was the ceremony in the Church of St.Cyril and Methodius. An amazing experience not only for me 🙂

Alex and Inu are a gorgeous couple from Romania. The past few years they have been living in Czech, so the decision where to organize the wedding was pretty clear. After the civil ceremony at the embassy we left for an – for me an entirely unexperienced – orthodox wedding ceremony. It was really interesting and i am happy i could have been part of it.

It s always great to watch the bride and her family enjoying the entire celebration from beginning till the end and inspite of the extremely hot weather they have danced since the very beginning. And not to forget – i extend my thanks to DJ David Mara for the amazing selection of the greatest „wedding songs“!

Also many thanks to Magda and the entire team of Pragueweddings! You re great!

Flower arrangements: La Florista

Venue: Cerny orel

Spojte se snámi