Svatba v Praze Paula a Steph

Svatba v Praze Paula a Steph

 

Co tak vrátit se zpátky v čase a přimonenout si trochu léta? Svatba v Praze, při které si Paul a Steph řekli své ano, nám může připomenout jeden takový krásný letní den.

Velmi příjemný pár z Anglie – Stephanie a Paul – byli při své první návštevě Prahy tak unešení její atmosférou, že se rozhodli zpečetit svůj vztah právě v samém srdci Evropy. S organizací celé svatby pomáhaly holky z White, tak vše běželo jako na drátkách. Svatební hostina s krájením krásného dortu se uskutečnila v Pálffyho Paláci.

svatba v praze Svatba v Praze 02 Svatba v Praze 03 svatba v praze Svatba v Praze 05 svatba v praze Svatba v Praze 07 Svatba v Praze 08 Svatba v Praze 09 Svatba v Praze 10 Svatba v Praze 11 Svatba v Praze 12 Svatba v Praze 13 svatba v praze Svatba v Praze 15 svatba v praze Svatba v Praze 17 svatba v praze svatba v praze Svatba v Praze 20 svatba pálffyho palac svatba pálffyho palac svatba pálffyho palac svatba pálffyho palac svatba pálffyho palac Svatba v Praze 26 Svatba v Praze 27 svatebni dort svatebni dort Svatba v Praze 30

Spojte se snámi