Ohlednutí se za rokem 2015

Ohlednutí se za rokem 2015

Hned na začátku roku jsem se celkem zhrozil! Po čtyřech letech budovaní webu a pozic ve vyhledávačích jsem uplně zmizel, resp. propadl jsme se na devátou stránku v googlu = tudiž jsem neexistoval. Rok 2015 tak pro nás začal vyzvou hned na začátku a ujistěním, že nic v tomto světě není tak jisté jak se jeví :).
První část roku jsme tedy stravili opravováním chyb a pokusy o zlepšení do budoucna. Také jsem si víc než kdy předtím uvědomil, jaká obrovská konkurence tu je a kolik jiných fotografů je na trhu. A ve stejném okamžiku jsem byl rád za všechna lidská přátelství s kolegy z branže a přáteli, kteří tu jsou stále ať jste na první nebo desáte stránce googlu. Tímto bych VÁM přátele a kolegové chtěl poděkovat za tuto krásnou zkušenost. Děkuji!

party pelucha studio– jedna z mnoha party ve studiu:) Díky Kajo za dokumentaci:)

Rok 2015 byl úžasný i tím, že jsem měl po pěti letech první letní dovolenou. Bylo super, že jsme mohli se Zii odjet do naši milované Francie a užít si slunička a ticha. Pro mne osobně bylo a je důležité i to, že jsem po letech osobního vyvoje došel až k biřmování.

villa ceret 50 villa ceret 58 my dva NY

pak jsme take byli na výletě v NY- díky Danu Vojtěchovi za tuto vzpomínkuworkshopa také jsem lektoroval několik workshopů- tento je z leta v C.K.:)
A pak cirka v polovině roku přišla ta nejzásadnější změna našeho života se Zii. Bylo nám doslova a do písmene požehnáno a dostali jsem dar jménem Theodor – oficiální datum příchodu je na Aprila:)

theodor

Dalším velkým milníkem bylo přibrání “stále asistentky na svatby” Denisi do našeho týmu. Deni, děkujeme za veškerou tvou pomoc! Moc si ji vážíme!

denisa

S odstupem času je krásné sledovat jakými cestami se život vyvíjí. Na začátku 2015 to vypadalo, že to bude velmi krušný rok. A teď po 12 měsících mohu s klidným svědomím řící, že to byl kouzelný rok, který mne mnohému naučil a připomenul čeho je dobré se držet a co si musím neustále opakovat:
– nevzdávej bitvu na jejím začátku
– měj sný a cíle- bez nich se motáš v kruhu
– neboj se nových věcí
– buď vděčný za každý den
– když něco chceš, tak vstaň, jdi a udělej to. Kecaním se to neuděla:)
– ……

Rád bych poděkoval Zii, rodině, přátelům a známým za to, že nás podporují na naší cestě. Děkuji i všem Nevěstám a Ženichům a klientům z celého světa, kteří v nás vložili svou důvěru. Věřím, že vám fotografie, které jsem pro vás s láskou a pečlivostí vytvořili, budou navždy připomínat jedinečné okamžiky ve vašich životech!

Monika Leova prague wedding prewedding prague svatba morava NY Nevest a kun family wedding prague Wedding St. Moritz 47 Rodinne foto 01 svatba v jizerkach 45 wedding photo prague svatebni fotografie prazsky hrad wedding photo prague prague engagement photo wedding photo divoka sarka

a něco ze zákulisí…

Zina pelucha pelucha fotograf backstage backstage natacenipelucha photographer 01 pelucha photographer 02 pelucha photographer 03 pelucha photographer 04

Spojte se snámi